Кризни штаб за Ковид-19 Републике Србије дана 15.07.2020. године донео одлуку о забрани окупљања више од 10 људи у затвореном и отвореном простору. Скупштина града Крушевца прогласила је на територији Крушевца ванредну ситуацију услед епидемије вируса Ковид-19.

Обавештавају се студенти друге године основних академских студија и наставници који су ангажовани у процесу извођења Радне праксе студената, која је почела 11.07.2020. године (и која је требало да се изводи до 22.07.2020. године) да се услед доношења горе наведених одлука одлаже извођење Радне праксе за период након укидања ових мера. Нови термин наставка процеса Радне праксе биће усаглашен са наставницима и студентским парламентом факултета.

Званично обавештење можете погледати овде.