Обавештење о почетку наставе и упису у наредну годину студија

Обавештавају се студенти прве године студија да ће свечано уручење индекса бити 04.10.2021. године у 11 часова у амфитеатру Факултета.

У периоду од 04.10. до 16.10.2021. године све наставне активности, за студенте прве године студија, одвијаће се непосредно уз стрго поштовање свих епидемиолошких мера.

Упис студената у другу, трећу и четврту годину ОАС, на Пољопривредном факултету у Крушевцу, на свим студијским програмима обавиће се дана 11. и 12.10.2021. године, у времену од 9:00 до 14:00 часова у просторијама Службе за наставу и студентска питања.

У периоду од 11.10. до 22.10.2021. године за студенте друге, треће и четврте године студија све настеавне активности одвијаће се непосредно уз строго поштовање свих епидемиолошких мера.

У зависности од епидемиолошке ситуације планираће се наставне активности у наредном периоду.

Званично обавештење можете погледати овде.

Пример уплатнице за упис у другу, трећу и четврту годину студија

Пример уплатнице осигурања за упис у другу, трећу и четврту годину студија