20180309 125508

У организацији школске управе града Крушевца, 09.03.2018. одржан је Сајам високих школа и Факултета.

Сајам је свечано отворила градоначелница града Крушевца, госпођа Јасмина Палуровић.

Према речима начелника школске управе, господина Зорана Асковића, на сајму је било 26 високих школа и Факултета, где су сви заинтересовани могли да добију информације о судијским програмима који их интересују. Осим кушевачких, представили су се и штандови других образованих институција из Ниша, Београда, Врњачке Бање, Крагујевца, Чачка, Новог Сада, Трстеника...

Пољопривредни факултет је први пут учествовао на овом сајму и изазвао велико интересовање матураната. Будући студенти добили су битне информације о досадашњем и будућем раду Факултета. У разговору са средњошколцима највеће интересовање показали су за студијски програм Воћрство и виноградарство

Пољопривредни факултет спрема се за излагање и презентацију својих студијских програма и на другим Сајмовима у градовима у окружењу.